ساعت کاری 8:00-20:00

آذربایجان غربی – ۵ کیلومتری جاده فسندوز (چهاربرج) روبروی cng هاتفی

دستگاه هیتر

در حال بارگیری نوشته ها...

این روزها همه برای گرم کردن گلخانه و مراکز صنعتی خود به دنبال یک راه اقتصادی هستند. بخاری و هیتر برقی امروزه از بهترین راه‌ها برای گرم کردن مراکز صنعتی است.

دما و حجم باد هیترهای برقی و گازی تولید شده در گروه کوهیتر قابل کنترل هستند و نسبت به فضای اتاق یا کارگاه مورد نظر متنوع هستند.

هیتر ها انواع مختلفی دارند:

هیتر های خانگی

فن هیتر خانگی برای صرفه‌جویی بسیار مناسب است چرا که می‌توان فقط هوای اتاق‌هایی که بیشتر استفاده می‌شوند را گرم کرد.بخاری برقی فن دار اتاق را گرم می‌کند و این گرما را توسط فن به کل اتاق می‌رساند. هیتر های سرامیکی نیز با همین تکنولوژی ساخته شده اما با استفاده از صفحات سرامیکی گرمای یکسانی پخش می‌کنند که بسیار هم موثر است.

بخاری‌های کوچک

اگر محل کار شما سرد است و یا میز شما از شوفاژ دیواری یا بخاری دور است و شما مدام سرما می‌خورید، بهترین راه برای شما خرید یک هیتر یا بخاری برقی کوچک و ارزان است که آن را زیر میزتان قرار دهید. این کار باعث می‌شود شما در طول روز از یک گرمای مطلوب لذت ببرید و در عین حال، دیگران هم از گرمای بیشتر اذیت نشوند.

هیتر صنعتی و کارگاهی

هیتر یا بخاری صنعتی وسیله ای می باشد که حرارت مورد نیاز کارخانجات، گلخانه ها، مرغداری ها، سالن های پرورش قارچ و طیور را تامین می کند. این دستگاه ها با انواع سوخت های مختلف مانند گاز، گازوئیل، برق و دوگانه سوز کار می کند. تامین حرارت در جاهایی که جانواران و گیاهان را پرورش می دهند از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

هیتر صنعتی و کارگاهی

دما از عوامل بسیار مهم و ضروری در پرورش جانداران است و اگر به صورت دقیق تنظیم نشود شاهد کاهش راندمان تولید خواهیم بود. عوامل مختلفی در ساخت هیترها دست به دست هم می دهند تا دستگاه از کیفیت و راندمان بالایی برخوردار باشد.

نوع سوخت مصرفی انواع دستگاه هیتر صنعتی

۱- هیتر صنعتی برقی
۲- هیتر صنعتی گازی
۳- هیتر صنعتی گازی – گازوییلی
۴- هیتر صنعتی تابشی
۵- هیتر صنعتی معروف به جت هیتر

همه ی انواع هیترهای صنعتی موجود در بازار هستند که هرکدام مشخصه ها و خصوصیاتی دارند که برای انواع محیط ها توصیه میشود جهت راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تلفن 09149493032 در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از  هیترهای صنعتی کوهیتر

۱- امکان تنظیم دما

۲- طول عمر نسبتا بالا

۳- بازدهی بالا و بصرفه بودن

۴- هوشمند بودن هیتر های صنعتی

همه موارد فوق برای هیتر صنعتی موجب شده است تا تولید کنندگان و مشتریان اراده بیشتری برای خرید و استفاده داشته باشند اینکه بازدهی دستگاه موضوعی است که توسط استفاده کنندگان تاکید شده است. و همچینین داشتن امکان تنظیم دما و امکانات هوشمند دستگاه و … به این شرایط افزوده است.

و البته با سنسور و ترموستات هایی که برای این دستگاه ها استفاده می شود موجب داشتن امنیت بالا و ایمنی بیشتر را به همراه دارد.

معمولا طول عمر دستگاه خوب و قابل قبول است . چرا که سعی میشود از مواد اولیه مناسب و استاندارد در تولید دستگاه استفاده شود.

از جمله خدمات کوهیتر

۱- خرید بدون واسطه و مستقیم از خود تولید کننده ( تضمین بهترین قیمت انواع دستگاه های هیتر صنعتی )

۲- دستگاه های تولیدی گروه کوهیتر دارای گارانتی می باشند و دارای خدمات پس از فروش می باشند

۳- نصب و راه اندازی به درخواست مشتری توسط کادر متخصص

۴- آموزش و استفاده از دستگاه برای مشتریان

۵- سرویس و نگهداری از دستگاه ها توسط متخصصین

۶- تعمیر و تامین قطعات مورد نیاز مشتریان در صورت نیاز

۷- پاسخگویی و مشاوره و راهنمایی رایگان