ساعت کاری 8:00-20:00

آذربایجان غربی – ۵ کیلومتری جاده فسندوز (چهاربرج) روبروی cng هاتفی

دستگاه خشک کن صنعتی

در حال بارگیری نوشته ها...
  • 1
  • 2

دستگاه خشک کن صنعتی، نوع خاصی از خشک کردن است که تمام رطوبت موجود در مواد را از بین می برد و نسبت به روند خشک کردن معمولی تأثیر کمتری بر طعم مواد غذایی و میوه می گذارد. در خشک کردن با کمک دستگاه خشک کن، مواد مورد نظر در یک خلاء قوی قرار می گیرند، سپس آب موجود در میوه و مواد غذایی تصعید می شود.

خشک کردن یک فرآیند ضروری برای ذخیره و عرضه محصولات متعدد برای مصارف غذایی است. در طول قرن ها، این فرآیند به روش های مختلف و با هر دو ابزار ساده و تکنولوژیکی پیشرفته انجام شده است.

این سیستم می تواند حتی سخت ترین درخواست ها را در زمینه خشک کردن برآورده کند و مزایای مختلفی را ارائه می دهد. در این مقاله ما در مورد انواع دستگاه های خشک کن صنعتی و مزیت اصلی آن با شما صحبت می کنیم.

شروع کسب و کار پر سود با خرید دستگاه های خشک کن صنعتی

خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی برای شروع کسب کار جدید، یک ایده ارزشمند و پر سود است که باعث می شود ضایعات محصول و در نتیجه ضررهای اقتصادی ناشی از آن کاهش یابد. به این ترتیب با استفاده از دستگاه خشک کن هیچ خطری برای هدر دادن محصول و متحمل شدن ضررهای اقتصادی بزرگ وجود ندارد، بلکه شما با کمک این دستگاه پر سود خواهید بود. خرید خشک کن صنعتی بهترین نوع بیمه برای دارایی ها است.

مزایای استفاده از دستگاه خشک کن صنعتی

شرکت ها و مراکزی که تصمیم به سرمایه گذاری در دستگاه خشک کن های صنعتی می گیرند، مزایای زیادی را برای تجارت خود به ارمغان می آورند. سه مورد از مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه ها عبارت است از:

  • کاهش زمان
  • کاهش تلفات و ضایعات
  • افزایش ارزش و سود
  • حفظ مواد مغذی

دستگاه خشک کن میوه، خشک کن سبزیجات یا سایر دستگاه ها به طور قابل توجهی زمان لازم برای خشک کردن را کاهش می دهند، بنابراین مناسب برای شرکت های تولیدی هستند. در بسیاری از کشورهای جهان هنوز روش سنتی خشک کردن استفاده می شود.

با این حال، این روش زمان زیادی طول می کشد (هفته ها، اگر نه ماه ها) و اجازه نمی دهد کنترل کامل فرایند که به راحتی می تواند توسط شرایط آب و هوایی یا سایر عوامل خارجی به خطر بیفتد، انجام شود؛ اما با کمک این دستگاه ها ، فرآیند خشک کردن با خیال راحت در عرض چند ساعت به پایان می رسد.

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات مدل d2000gt

خرید و فروش دستگاه های گروه تولیدی کوهیتر

خرید و فروش دستگاه خشک کن صنعتی گروه تولیدی کوهیتر یک گزینه ایده آل و مقرون به صرفه است. کوهیتر ده ها سال تجربه در طراحی خشک کن های صنعتی با کیفیت برای استفاده در شرکت های صنعتی و تولیدی ها دارد. اگر می خواهید راه حلی را که برای شما مناسب است بیابید، از تماس با گروه تولیدی کوهیتر دریغ نکنید.

چرا دستگاه های تولید کوهیتر

دستگاه تولید کوهیتر، سیستمی است که امکان خشک شدن سریع و بهینه هر نوع هر نوع مواد غذایی را فراهم می کند. آنها ایده آل ترین راه حل برای مزارع بزرگ، شرکت های خشک کن هستند، خشک کن صنعتی کوهیتر به شما امکان می دهد ۳ مزیت مهم را به دست آورید: کاهش زمان مورد نیاز برای خشک شدن، کاهش ضایعات محصول و متعاقب آن زیان های اقتصادی و حداکثر سود.

قیمت دستگاه های خشک کن میوه صنعتی

کمترین تعرفه برای فروش دستگاه خشک کن صنعتی مربوط به گروه تولیدی کوهیتر است. اگر علاقه مند به خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی با تضمین کیفیت هستید، در مکان مناسبی حضور دارید.